Eagle Eye Timing - Contractor License                6/29/2019 - 10:48 AM
               2019 YMCA Bonner Springs Invite - 6/29/2019                
                           www.eagleeyefat.com                            
                        Bonner Springs High School                        
 
Event 7  Mixed 100 Meter Dash 5-7U
=======================================================================   
    Name                     Age School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Butler, Abram             M6 YMCA                     21.85    1      
  2 Rawlings, Kaylin          W6 YMCA                     23.89           
  3 Overton, Jeremiah         M6 YMCA                     24.97           
  4 Carter, Cameron           M5 YMCA                     28.62           
  5 Arnett, Emilio            M5 YMCA                     28.96           
Section  2                                                                
  1 Annis, Emmerson           W7 YMCA                     19.70   10      
  2 Ackerman, Weston          M6 YMCA                     20.33    6      
  3 Shada, Andrew             M6 YMCA                     20.82    4      
  4 Steele, Rylen             W5 YMCA                     20.89    3      
  5 Snell, Julius             M5 YMCA                     21.19    2      
Section  3                                                                
  1 Bohndorf, Max             M7 YMCA                     19.90    8      
  2 Arnett, Eva               W7 YMCA                     20.74    5      
  3 Martin, Maverick          M5 YMCA                     22.26           
  4 Turgeon, Teagan           W6 YMCA                     22.84           
  5 Davis, Colton Kyle        M5 YMCA                     23.93           
  6 Polite, Arturo            M5 YMCA                     24.31           
  7 Toure, Kinlee             W6 YMCA                     24.32           
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Annis, Emmerson           W7 YMCA                     19.70   2  10   
  2 Bohndorf, Max             M7 YMCA                     19.90   3   8   
  3 Ackerman, Weston          M6 YMCA                     20.33   2   6   
  4 Arnett, Eva               W7 YMCA                     20.74   3   5   
  5 Shada, Andrew             M6 YMCA                     20.82   2   4   
  6 Steele, Rylen             W5 YMCA                     20.89   2   3   
  7 Snell, Julius             M5 YMCA                     21.19   2   2   
  8 Butler, Abram             M6 YMCA                     21.85   1   1   
  9 Martin, Maverick          M5 YMCA                     22.26   3       
 10 Turgeon, Teagan           W6 YMCA                     22.84   3       
 11 Rawlings, Kaylin          W6 YMCA                     23.89   1       
 12 Davis, Colton Kyle        M5 YMCA                     23.93   3       
 13 Polite, Arturo            M5 YMCA                     24.31   3       
 14 Toure, Kinlee             W6 YMCA                     24.32   3       
 15 Overton, Jeremiah         M6 YMCA                     24.97   1       
 16 Carter, Cameron           M5 YMCA                     28.62   1       
 17 Arnett, Emilio            M5 YMCA                     28.96   1