Eagle Eye Timing - Contractor License                       4/16/2018 - 7:42 PM
                    2018 Woodson JV Invitational - 4/16/2018                    
                              Raytown High School                               
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash
=======================================================================         
    Name                    Year School                  Finals  Points         
=======================================================================         
Section  1                                                                      
  1 Arianna Arnett            12 Raytown South          1:08.15   10            
  2 Reyonna Melton            10 Raymore-Peculiar       1:18.28                 
  3 Rayauna Hill              10 Raytown South          1:27.76                 
Section  2                                                                      
  1 Michaeya Richmond         09 Raymore-Peculiar       1:09.94    5            
  2 Kele Neal                 10 Raytown                1:10.14    4            
  3 Rebekah Nunn              10 Raytown South          1:11.77    3            
  4 Riley Downey              09 Grain Valley           1:12.83    1            
  5 Leeanne Fiene             10 Raytown                1:13.97                 
  6 Rachael Puls              09 Lee's Summit West      1:16.57                 
Section  3                                                                      
  1 Danielle Brockmeyer       10 Fort Osage             1:09.27    8            
  2 Dera Okafor               09 Lee's Summit West      1:09.49    6            
  3 Sierra Johnson            09 Grain Valley           1:12.46    2            
  4 Nia Harrison              11 Raytown                1:13.69                 
  5 Bianca Landon             10 Lee's Summit West      1:17.14                 
==========================================================================      
    Name                    Year School                  Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Arianna Arnett            12 Raytown South          1:08.15   1  10         
  2 Danielle Brockmeyer       10 Fort Osage             1:09.27   3   8         
  3 Dera Okafor               09 Lee's Summit West      1:09.49   3   6         
  4 Michaeya Richmond         09 Raymore-Peculiar       1:09.94   2   5         
  5 Kele Neal                 10 Raytown                1:10.14   2   4         
  6 Rebekah Nunn              10 Raytown South          1:11.77   2   3         
  7 Sierra Johnson            09 Grain Valley           1:12.46   3   2         
  8 Riley Downey              09 Grain Valley           1:12.83   2   1         
  9 Nia Harrison              11 Raytown                1:13.69   3             
 10 Leeanne Fiene             10 Raytown                1:13.97   2             
 11 Rachael Puls              09 Lee's Summit West      1:16.57   2             
 12 Bianca Landon             10 Lee's Summit West      1:17.14   3             
 13 Reyonna Melton            10 Raymore-Peculiar       1:18.28   1             
 14 Rayauna Hill              10 Raytown South          1:27.76   1             
================================================================================
                        Women - Team Rankings - 19 Events Scored                
================================================================================
    1) Grain Valley               157        2) Raytown                   131   
    3) Lee's Summit West          109        4) Raymore-Peculiar          103.50
    5) Raytown South               96        6) Fort Osage                 88.50