Eagle Eye Timing - Contractor License      4/10/2018 - 6:16 PM
           2018 Raytown South JV Relays - 4/10/2018            
                      www.eagleeyefat.com                      
                       Cardinal Stadium                        
 
Event 22  Boys Discus Throw
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Flight  1                                                      
  1 Atagi, Alex                  William Chrisman        113-10
  2 James, Jaden                 Truman                   90-02
  3 Jeffries, Jimmy              William Chrisman         85-00
  4 Brack, David                 Truman                84-09.50
  5 Mosley, Javon                Raytown               83-08.50
  6 Davis, Malachai              Raytown                  79-04
  7 Kinney, TreJon               Truman                   76-09
  8 Saser, Justin                Raytown                  73-02
Flight  2                                                      
  1 McInerney, Jack              Rockhurst                99-08
  2 Broyles, Patrick             Rockhurst                91-00
  3 McCracken, Jacob             Lee's Summit West        89-02
  4 Roberts, Austin              Lee's Summit West        88-07
  5 Jones, Jaeque                Raytown South            84-06
  6 Glaser, Tim                  Rockhurst                76-05
  7 Fellows, Jake                Rockhurst                74-10
  8 Stein, Adain                 Lee's Summit West        71-08
  9 Williams, Colin              Raytown South            35-07
Flight  3                                                      
  1 Cochran, Zach                Lee's Summit             93-10
  2 Rizer, Dylan                 Winnetonka               77-05
  3 McNelly, Lucas               Lee's Summit             73-10
  4 Campbell, Pierre             Lee's Summit             73-04
  5 Crispin, Dakota              Winnetonka               71-05
  6 Wheat, Tre                   Lee's Summit             61-10
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Atagi, Alex                  William Chrisman        113-10
  2 McInerney, Jack              Rockhurst                99-08
  3 Cochran, Zach                Lee's Summit             93-10
  4 Broyles, Patrick             Rockhurst                91-00
  5 James, Jaden                 Truman                   90-02
  6 McCracken, Jacob             Lee's Summit West        89-02
  7 Roberts, Austin              Lee's Summit West        88-07
  8 Jeffries, Jimmy              William Chrisman         85-00
  9 Brack, David                 Truman                84-09.50
 10 Jones, Jaeque                Raytown South            84-06
 11 Mosley, Javon                Raytown               83-08.50
 12 Davis, Malachai              Raytown                  79-04
 13 Rizer, Dylan                 Winnetonka               77-05
 14 Kinney, TreJon               Truman                   76-09
 15 Glaser, Tim                  Rockhurst                76-05
 16 Fellows, Jake                Rockhurst                74-10
 17 McNelly, Lucas               Lee's Summit             73-10
 18 Campbell, Pierre             Lee's Summit             73-04
 19 Saser, Justin                Raytown                  73-02
 20 Stein, Adain                 Lee's Summit West        71-08
 21 Crispin, Dakota              Winnetonka               71-05
 22 Wheat, Tre                   Lee's Summit             61-10
 23 Williams, Colin              Raytown South            35-07