Eagle Eye Timing - Contractor License      4/10/2018 - 7:14 PM
           2018 Raytown South JV Relays - 4/10/2018            
                      www.eagleeyefat.com                      
                       Cardinal Stadium                        
 
Event 21  Girls Discus Throw
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Flight  1                                                      
  1 Wallace, Miana               Lee's Summit West        85-10
  2 White, Myel                  Truman                   81-07
  3 Woods, Tierricka             Lee's Summit West        71-11
  4 Ahrens, Natalia              Lee's Summit West        70-00
  5 Parham, Ahmea                Raytown South           J69-07
  6 Brown, Chanah                Lee's Summit West        68-06
  7 Roberts, Katlyn              Truman                   67-07
  8 Bruntmyer, Alyssa            Truman                   50-10
  9 Gentner, Lene                Truman                   47-01
Flight  2                                                      
  1 McFarlin, Gwen               Lee's Summit             78-11
  2 Kamudzumda, Rosie            Lee's Summit             61-07
  3 Atkins, Nikki                Raytown                  52-05
  4 Cockerline, Torrie           Lee's Summit             49-00
Flight  3                                                      
  1 Ford, Tiffany                Lee's Summit North       74-11
  2 Lubani, Yudita               Winnetonka               69-07
  3 Carlson, Megan               Lee's Summit North       65-11
  4 Birlingmair, Alexandria      Winnetonka               64-08
  5 Goins, Jenna                 Lee's Summit North       62-10
  6 Cade, Ashely                 Lee's Summit North       61-00
  7 Monhollon, Madison           Winnetonka               53-11
  8 Brauns, Lina                 Winnetonka               45-01
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Wallace, Miana               Lee's Summit West        85-10
  2 White, Myel                  Truman                   81-07
  3 McFarlin, Gwen               Lee's Summit             78-11
  4 Ford, Tiffany                Lee's Summit North       74-11
  5 Woods, Tierricka             Lee's Summit West        71-11
  6 Ahrens, Natalia              Lee's Summit West        70-00
  7 Lubani, Yudita               Winnetonka               69-07
  8 Parham, Ahmea                Raytown South           J69-07
  9 Brown, Chanah                Lee's Summit West        68-06
 10 Roberts, Katlyn              Truman                   67-07
 11 Carlson, Megan               Lee's Summit North       65-11
 12 Birlingmair, Alexandria      Winnetonka               64-08
 13 Goins, Jenna                 Lee's Summit North       62-10
 14 Kamudzumda, Rosie            Lee's Summit             61-07
 15 Cade, Ashely                 Lee's Summit North       61-00
 16 Monhollon, Madison           Winnetonka               53-11
 17 Atkins, Nikki                Raytown                  52-05
 18 Bruntmyer, Alyssa            Truman                   50-10
 19 Cockerline, Torrie           Lee's Summit             49-00
 20 Gentner, Lene                Truman                   47-01
 21 Brauns, Lina                 Winnetonka               45-01