Eagle Eye Timing - Contractor License      4/10/2018 - 6:25 PM
           2018 Raytown South JV Relays - 4/10/2018            
                      www.eagleeyefat.com                      
                       Cardinal Stadium                        
 
Event 19  Girls Shot Put
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Flight  1                                                      
  1 Morey, Eriel                 Lee's Summit North    28-00.00
  2 Birlingmair, Alexandria      Winnetonka            23-04.00
  3 Carlson, Megan               Lee's Summit North    23-03.00
  4 Lubani, Yudita               Winnetonka            22-11.00
  5 Goins, Jenna                 Lee's Summit North    21-07.00
  6 Ford, Tiffany                Lee's Summit North    20-11.00
  7 Monhollon, Madison           Winnetonka            19-11.00
  8 Thompson, Justice            Winnetonka            19-01.00
Flight  2                                                      
  1 Shaw, Lamourieaa             Truman                31-04.00
  2 Jones, La'Mia                Lee's Summit          27-10.00
  3 Parham, Ahmea                Raytown South         26-11.00
  4 Wiseman, Morgan              Lee's Summit          25-03.00
  5 Kamudzumda, Rosie            Lee's Summit          24-10.00
  6 Bruntmyer, Alyssa            Truman                20-10.00
  7 Roberts, Katlyn              Truman                20-06.00
  8 Gentner, Lene                Truman                20-04.00
Flight  3                                                      
  1 Brown, Chanah                Lee's Summit West     31-11.00
  2 Woods, Tierricka             Lee's Summit West     30-06.00
  3 Banks, Cydney                Lee's Summit West     30-03.00
  4 Wallace, Miana               Lee's Summit West     29-02.00
  5 Atkins, Nikki                Raytown               19-11.00
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Brown, Chanah                Lee's Summit West     31-11.00
  2 Shaw, Lamourieaa             Truman                31-04.00
  3 Woods, Tierricka             Lee's Summit West     30-06.00
  4 Banks, Cydney                Lee's Summit West     30-03.00
  5 Wallace, Miana               Lee's Summit West     29-02.00
  6 Morey, Eriel                 Lee's Summit North    28-00.00
  7 Jones, La'Mia                Lee's Summit          27-10.00
  8 Parham, Ahmea                Raytown South         26-11.00
  9 Wiseman, Morgan              Lee's Summit          25-03.00
 10 Kamudzumda, Rosie            Lee's Summit          24-10.00
 11 Birlingmair, Alexandria      Winnetonka            23-04.00
 12 Carlson, Megan               Lee's Summit North    23-03.00
 13 Lubani, Yudita               Winnetonka            22-11.00
 14 Goins, Jenna                 Lee's Summit North    21-07.00
 15 Ford, Tiffany                Lee's Summit North    20-11.00
 16 Bruntmyer, Alyssa            Truman                20-10.00
 17 Roberts, Katlyn              Truman                20-06.00
 18 Gentner, Lene                Truman                20-04.00
 19 Atkins, Nikki                Raytown               19-11.00
 19 Monhollon, Madison           Winnetonka            19-11.00
 21 Thompson, Justice            Winnetonka            19-01.00