Eagle Eye Timing - Contractor License          4/10/2018 - 7:00 PM
             2018 Raytown South JV Relays - 4/10/2018              
                        www.eagleeyefat.com                        
                         Cardinal Stadium                          
 
Event 14  Boys 800 Sprint Medley
================================================================   
    School                                               Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Truman  'A'                                         1:44.98    
     1) Hedrick, Nathan                 2) Chavis, Myles           
     3) Kimble, Alex                    4) Norton, Jamel           
  2 Raytown South  'A'                                  1:49.08    
     1) Warner, Robert                  2) Johnson, Andre          
     3) Abdullah, Khalil                4) Cole, Elijah            
  3 Lee's Summit West  'A'                              1:50.93    
     1) Davis, Tony                     2) Dannaldson, Derek       
     3) Osman, Mohamed                  4) Payne, Kohlman          
  4 Lee's Summit  'A'                                   1:51.67    
     1) Swilley, Garrhet                2) Atkins, Brady           
     3) Bullimore, Ryan                 4) Condon, Michael         
  5 Truman  'B'                                         1:52.88    
     1) McDonald, Derek                 2) Craft, Jadan            
     3) Rhodes, Chris                   4) Howard, Tolbin          
  6 Raytown South  'B'                                  1:55.30    
     1) Canady, Allen                   2) Cummings, Darius        
     3) Booker, Gionne                  4) Ponds, Devin            
Section  2                                                         
  1 Lee's Summit  'B'                                   1:43.75    
     1) Fromme, Brendan                 2) Wilson, Anthony         
     3) Manning, Caleb                  4) Shafer, Daltyn          
  2 Rockhurst  'B'                                      1:46.68    
     1) Hathaway, Andrew                2) Selzer, Wilson          
     3) Meyer, Carson                   4) Tharp, Riley            
  3 North Kansas City  'A'                              1:47.66    
     1) Brown, Jeremy                   2) Hall, Brandon           
     3) Teng, Akech                     4) Lewis, Brandon          
  4 North Kansas City  'B'                              1:49.43    
     1) Henrie, Alby                    2) Mohammed, Hallo         
     3) Walz, Cameron                   4) Davis, Gawain           
  5 Rockhurst  'A'                                      1:49.83    
     1) Atwood, Tucker                  2) Schudy, Sam             
     3) Moussa, Nicholas                4) Graham, Truman          
  6 Winnetonka  'A'                                     1:50.45    
     1) Rodgers, Julian                 2) Adams, Ezra             
     3) Smith, Lawrence                 4) Acensvil, Giorgio       
  7 Raytown  'A'                                        1:52.88    
     1) Yzaguirre, Isaac                2) Oliver, Dmuria          
     3) Fletcher f, Micheal             4) Morris, Adrian          
  8 William Chrisman  'A'                               1:53.53    
     1) Tully, Noah                     2) Lanphear, Peter         
     3) Green, Derrell                  4) Daniel, Bank            
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Lee's Summit  'B'                                   1:43.75   2
     1) Fromme, Brendan                 2) Wilson, Anthony         
     3) Manning, Caleb                  4) Shafer, Daltyn          
  2 Truman  'A'                                         1:44.98   1
     1) Hedrick, Nathan                 2) Chavis, Myles           
     3) Kimble, Alex                    4) Norton, Jamel           
  3 Rockhurst  'B'                                      1:46.68   2
     1) Hathaway, Andrew                2) Selzer, Wilson          
     3) Meyer, Carson                   4) Tharp, Riley            
  4 North Kansas City  'A'                              1:47.66   2
     1) Brown, Jeremy                   2) Hall, Brandon           
     3) Teng, Akech                     4) Lewis, Brandon          
  5 Raytown South  'A'                                  1:49.08   1
     1) Warner, Robert                  2) Johnson, Andre          
     3) Abdullah, Khalil                4) Cole, Elijah            
  6 North Kansas City  'B'                              1:49.43   2
     1) Henrie, Alby                    2) Mohammed, Hallo         
     3) Walz, Cameron                   4) Davis, Gawain           
  7 Rockhurst  'A'                                      1:49.83   2
     1) Atwood, Tucker                  2) Schudy, Sam             
     3) Moussa, Nicholas                4) Graham, Truman          
  8 Winnetonka  'A'                                     1:50.45   2
     1) Rodgers, Julian                 2) Adams, Ezra             
     3) Smith, Lawrence                 4) Acensvil, Giorgio       
  9 Lee's Summit West  'A'                              1:50.93   1
     1) Davis, Tony                     2) Dannaldson, Derek       
     3) Osman, Mohamed                  4) Payne, Kohlman          
 10 Lee's Summit  'A'                                   1:51.67   1
     1) Swilley, Garrhet                2) Atkins, Brady           
     3) Bullimore, Ryan                 4) Condon, Michael         
 11 Raytown  'A'                                        1:52.88   2
     1) Yzaguirre, Isaac                2) Oliver, Dmuria          
     3) Fletcher f, Micheal             4) Morris, Adrian          
 12 Truman  'B'                                         1:52.88   1
     1) McDonald, Derek                 2) Craft, Jadan            
     3) Rhodes, Chris                   4) Howard, Tolbin          
 13 William Chrisman  'A'                               1:53.53   2
     1) Tully, Noah                     2) Lanphear, Peter         
     3) Green, Derrell                  4) Daniel, Bank            
 14 Raytown South  'B'                                  1:55.30   1
     1) Canady, Allen                   2) Cummings, Darius        
     3) Booker, Gionne                  4) Ponds, Devin