Eagle Eye Timing - Contractor License                    5/5/2018 - 11:34 AM
                        Class 2 District 6 - 5/5/2018                        
                     Entries and Seeding by TRXC Timing                      
                        Hosted by Butler High School                         
 
Event 34  Boys 200 Meter Dash Class 2
================================================================             
    Name                    Year School                 Prelims              
================================================================             
Heat  1 Preliminaries                                                        
  1 Jonah Roberts             SO Windsor                  23.92Q             
  2 Preston Burnett           SR Tipton                   24.72              
  3 Cameron Adams             FR Skyline                  25.70              
  4 Jared Potts               SO Cole Camp                25.81              
Heat  2 Preliminaries                                                        
  1 Cole Kuda                 SR Butler                   24.18Q             
  2 Nicholas Preston          SR Adrian                   24.80              
  3 Caleb Douty               JR Adrian                   25.88              
  4 Tristen Stone             SO Cole Camp                27.06              
Heat  3 Preliminaries                                                        
  1 Kodie Dick                JR Tipton                   23.64Q             
  2 Greggory Miller           SR Lone Jack                23.82q             
  3 Preston Scott             SO Skyline                  25.46              
Heat  4 Preliminaries                                                        
  1 Bret Kibler               SR Lone Jack                22.51Q             
  2 Joseph Davis              SR Crest Ridge              23.15q             
  3 Cody Gabriel              JR Butler                   24.52q             
  4 Isaiah Shaw               SR Knob Noster              24.62q             
  5 Mason Wright              JR Windsor                  28.57              
===================================================================          
    Name                    Year School                 Prelims  H#          
===================================================================          
Preliminaries                                                                
  1 Bret Kibler               SR Lone Jack                22.51Q  4          
  2 Kodie Dick                JR Tipton                   23.64Q  3          
  3 Jonah Roberts             SO Windsor                  23.92Q  1          
  4 Cole Kuda                 SR Butler                   24.18Q  2          
  5 Joseph Davis              SR Crest Ridge              23.15q  4          
  6 Greggory Miller           SR Lone Jack                23.82q  3          
  7 Cody Gabriel              JR Butler                   24.52q  4          
  8 Isaiah Shaw               SR Knob Noster              24.62q  4          
  9 Preston Burnett           SR Tipton                   24.72   1          
 10 Nicholas Preston          SR Adrian                   24.80   2          
 11 Preston Scott             SO Skyline                  25.46   3          
 12 Cameron Adams             FR Skyline                  25.70   1          
 13 Jared Potts               SO Cole Camp                25.81   1          
 14 Caleb Douty               JR Adrian                   25.88   2          
 15 Tristen Stone             SO Cole Camp                27.06   2          
 16 Mason Wright              JR Windsor                  28.57   4          
=============================================================================
                     Men - Class 2 - Team Rankings - 1 Events Scored         
=============================================================================
    1) Tipton                      10        2) Knob Noster                 8
    3) Cole Camp                    6        4) Crest Ridge                 5
    5) Butler                       4        6) Adrian                      3
    7) Sherwood                     2        8) Lone Jack                   1