Eagle Eye Timing - Contractor License          5/5/2018 - 10:42 AM
                   Class 2 District 6 - 5/5/2018                   
                Entries and Seeding by TRXC Timing                 
                   Hosted by Butler High School                    
 
Event 20  Boys 100 Meter Dash Class 2
================================================================   
    Name                    Year School                 Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Dakota Pace               SR Tipton                   11.54Q   
  2 Brayden Whiteside         SO Skyline                  11.98q   
  3 Seth Stump                SR Butler                   12.14    
  4 Caleb Douty               JR Adrian                   12.47    
  5 Colten Nebocat            JR Adrian                   12.57    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Bret Kibler               SR Lone Jack                11.05Q   
  2 Jonah Roberts             SO Windsor                  11.39q   
  3 Austin Pace               SO Tipton                   12.54    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Tanner Swearingin         JR Skyline                  11.71Q   
  2 Klay Carter               JR Lone Jack                11.87q   
  3 George Gardner            SR Butler                   12.04q   
  4 Jacob Hughes              SR Sherwood                 13.13    
  5 Jack Perry                SO Windsor                  13.38    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Joseph Davis              SR Crest Ridge              11.68Q   
  2 Isaiah Shaw               SR Knob Noster              12.31    
  3 Jared Potts               SO Cole Camp                12.72    
  4 Charles Sigman            SR Cole Camp                13.12    
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Bret Kibler               SR Lone Jack                11.05Q  2
  2 Dakota Pace               SR Tipton                   11.54Q  1
  3 Joseph Davis              SR Crest Ridge              11.68Q  4
  4 Tanner Swearingin         JR Skyline                  11.71Q  3
  5 Jonah Roberts             SO Windsor                  11.39q  2
  6 Klay Carter               JR Lone Jack                11.87q  3
  7 Brayden Whiteside         SO Skyline                  11.98q  1
  8 George Gardner            SR Butler                   12.04q  3
  9 Seth Stump                SR Butler                   12.14   1
 10 Isaiah Shaw               SR Knob Noster              12.31   4
 11 Caleb Douty               JR Adrian                   12.47   1
 12 Austin Pace               SO Tipton                   12.54   2
 13 Colten Nebocat            JR Adrian                   12.57   1
 14 Jared Potts               SO Cole Camp                12.72   4
 15 Charles Sigman            SR Cole Camp                13.12   4
 16 Jacob Hughes              SR Sherwood                 13.13   3
 17 Jack Perry                SO Windsor                  13.38   3