Eagle Eye Timing - Contractor License          5/5/2018 - 10:53 AM
                   Class 2 District 6 - 5/5/2018                   
                Entries and Seeding by TRXC Timing                 
                   Hosted by Butler High School                    
 
Event 19  Girls 100 Meter Dash Class 2
================================================================   
    Name                    Year School                 Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Deaja Holloway            SO Knob Noster              13.19Q   
  2 Tyanna Busch              SO Tipton                   13.92q   
  3 Ashley Ebeling            JR Windsor                  14.36    
  4 Allie Chandler            SR Butler                   14.42    
  5 Mara Ewerhart             SR Lone Jack                14.99    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Amanda Stangl             JR Lone Jack                13.16Q   
  2 Chelsie Collins           SO Sherwood                 13.67q   
  3 Maria Rodriguez           SO Windsor                  14.46    
  4 Madison Whitworth         FR Butler                   14.52    
  5 Grace Fuller              FR Archie                   16.64    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Autumn Garrett            JR Skyline                  13.47Q   
  2 Madison Minnick           SO Adrian                   13.82q   
  3 Brittany Blankenship      SR Skyline                  15.50    
  4 Tanna Dickerson           FR Archie                   16.26    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Daeja Carter              JR Knob Noster              12.97Q   
  2 Braiden Dougherty         JR Cole Camp                13.61q   
  3 Kailyn Bybee              FR Crest Ridge              14.46    
  4 Kiersten Brosius          SR Tipton                   15.47    
  5 Anna Marimon              FR Cole Camp                15.51    
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Daeja Carter              JR Knob Noster              12.97Q  4
  2 Amanda Stangl             JR Lone Jack                13.16Q  2
  3 Deaja Holloway            SO Knob Noster              13.19Q  1
  4 Autumn Garrett            JR Skyline                  13.47Q  3
  5 Braiden Dougherty         JR Cole Camp                13.61q  4
  6 Chelsie Collins           SO Sherwood                 13.67q  2
  7 Madison Minnick           SO Adrian                   13.82q  3
  8 Tyanna Busch              SO Tipton                   13.92q  1
  9 Ashley Ebeling            JR Windsor                  14.36   1
 10 Allie Chandler            SR Butler                   14.42   1
 11 Maria Rodriguez           SO Windsor                  14.46   2
 12 Kailyn Bybee              FR Crest Ridge              14.46   4
 13 Madison Whitworth         FR Butler                   14.52   2
 14 Mara Ewerhart             SR Lone Jack                14.99   1
 15 Kiersten Brosius          SR Tipton                   15.47   4
 16 Brittany Blankenship      SR Skyline                  15.50   3
 17 Anna Marimon              FR Cole Camp                15.51   4
 18 Tanna Dickerson           FR Archie                   16.26   3
 19 Grace Fuller              FR Archie                   16.64   2