Eagle Eye Timing - Contractor License          5/5/2018 - 10:27 AM
                   Class 2 District 6 - 5/5/2018                   
                Entries and Seeding by TRXC Timing                 
                   Hosted by Butler High School                    
 
Event 17  Girls 100 Meter Hurdles Class 2
================================================================   
    Name                    Year School                 Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Kirsten Poole             JR Lone Jack                16.75Q   
  2 Jenna Shipley             SO Adrian                   16.87q   
  3 Ellie Marimon             JR Cole Camp                17.77q   
  4 Madeline Degraffenried    JR Archie                   18.16q   
  5 Maria Rodriguez           SO Windsor                  19.24    
  6 Kailyn Bybee              FR Crest Ridge              19.33    
  7 Makayla Dooley            SR Sherwood                 20.67    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Moriah Shaw               FR Knob Noster              16.07Q   
  2 Brittany Blankenship      SR Skyline                  17.10q   
  3 Madison Minnick           SO Adrian                   18.30q   
  4 Sydni Roofener            JR Sherwood                 19.14q   
  5 Megan Acklin              FR Cole Camp                20.41    
  6 Faith Ehlers              JR Tipton                   20.55    
  7 Anna Royuk                SO S.P. Lutheran            21.29    
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Moriah Shaw               FR Knob Noster              16.07Q  2
  2 Kirsten Poole             JR Lone Jack                16.75Q  1
  3 Jenna Shipley             SO Adrian                   16.87q  1
  4 Brittany Blankenship      SR Skyline                  17.10q  2
  5 Ellie Marimon             JR Cole Camp                17.77q  1
  6 Madeline Degraffenried    JR Archie                   18.16q  1
  7 Madison Minnick           SO Adrian                   18.30q  2
  8 Sydni Roofener            JR Sherwood                 19.14q  2
  9 Maria Rodriguez           SO Windsor                  19.24   1
 10 Kailyn Bybee              FR Crest Ridge              19.33   1
 11 Megan Acklin              FR Cole Camp                20.41   2
 12 Faith Ehlers              JR Tipton                   20.55   2
 13 Makayla Dooley            SR Sherwood                 20.67   1
 14 Anna Royuk                SO S.P. Lutheran            21.29   2