Eagle Eye Timing - Contractor License                        5/20/2017 - 5:28 PM
               Class 4 Sectional 4/Class 5 Sectional 4 - 5/20/2017               
                       Entries and Seeding by: TRXC Timing                       
                         Hosted by Blue Springs South HS                         
 
Event 60  Boys 4x200 Meter Relay Class 5
=================================================================================
    School                                               Finals  Points Alternate
=================================================================================
Finals                                                                           
  1 Lee's Summit North                                  1:26.87   10             
     1) Daunte' Walker SR               2) Keyon Mozee FR                        
     3) Todd Pinkowski JR               4) John Eldridge SO                      
  2 Park Hill South                                     1:28.25    8             
     1) Dillon Thomas SR                2) Melvin Walker JR                      
     3) Michael Garrison SR             4) Nylo Clarke SR                        
  3 Blue Springs                                        1:28.27    6             
     1) Richard Fontenot JR             2) Stephen Benson SR                     
     3) Josh McCullough JR              4) Tyree King SR                         
  4 Truman                                              1:28.72    5             
     1) Zackary Graham SR               2) Zion Piper SR                         
     3) Nikolas Tanner SO               4) Seth Loveland JR                      
  5 Rockhurst                                           1:29.02    4             
     1) Navardo Bailey SR               2) Ross Elder SR                         
     3) Nicholas Beshoner SR            4) Joseph Coit SO                        
  6 Liberty                                             1:30.31    3             
     1) Grant Houston SO                2) Zach Anderson JR                      
     3) Jared Gamiel JR                 4) Robert Rawie JR                       
  7 Park Hill                                           1:30.86    2             
     1) Michael Baker JR                2) Javion Gathrite FR                    
     3) Payton Stanfield SO             4) Damaney Johnson JR                    
 -- Liberty North                                           DNF                  
     1) Darrious Taylor SR              2) Tyler Beck SR                         
     3) Austin Wiley JR                 4) Jon Redmond SR                        
=================================================================================
           Men - Class 5 - Team Rankings - Through Event 60 (11 Events Scored)   
=================================================================================
    1) Blue Springs                95        2) Lee's Summit North         45    
    3) Park Hill South             37.50     4) Park Hill                  36    
    5) Liberty                     33.50     6) Liberty North              31    
    7) Blue Springs South          26        8) Raytown                    23    
    9) William Chrisman            21       10) Truman                     18    
   11) Rockhurst                   14       12) Staley                     13    
   12) Central (St. Joseph)        13       14) Fort Osage                  9    
   15) Oak Park                     7       16) North Kansas City           3