Eagle Eye Timing - Contractor License                     5/14/2016 - 6:49 PM
                        Class 5 District 6 - 5/14/2016                        
                      Entries and Seeding by TRXC Timing                      
                       Hosted by Lee's Summit North HS                        
 
Event 20  Boys 4x200 Meter Relay Class 5
=======================================================================       
    School                                               Finals  Points       
=======================================================================       
Finals                                                                        
  1 Lee's Summit North                                  1:27.32   10          
     1) Eric Hughey SR                  2) Cameron Hairston JR                
     3) Jamad Jackson SO                4) Nyles Thomas FR                    
  2 Blue Springs South                                  1:29.28    8          
     1) Adam Cofield SR                 2) Rickey Nichols SR                  
     3) Tyrell Jeffries JR              4) Micah Mayberry SR                  
  3 Lee's Summit                                        1:29.64    6          
     1) Trevor Fell SR                  2) Ronell Jones JR                    
     3) Max Jennings SR                 4) Zachary Mitchell SR                
  4 Blue Springs                                        1:29.73    5          
     1) Tayron Whitley SR               2) Codie Bell SR                      
     3) Tyree King JR                   4) Richard Fontenot SO                
  5 Jefferson City                                      1:31.01    4          
     1) Dennis Barnes JR                2) Maleek Jackson FR                  
     3) Carson Ridgeway JR              4) Garrett Parker SO                  
  6 Rock Bridge                                         1:31.43    3          
     1) Nathaniel Peat FR               2) Collin Crane SR                    
     3) Jackson Jarvis SO               4) Chaaz Ferguson-Cooper SR           
  7 Hickman                                             1:34.72    2          
     1) Aidyn Dodds JR                  2) Devin Kottwitz SO                  
     3) Quentin Swafford JR             4) Chris Frank SO                     
  8 Smith-Cotton                                        1:35.17    1          
     1) Zach Powell SO                  2) Blaine Sarabia SR                  
     3) Alex Contreras SR               4) Chandler Koetting SO               
==============================================================================
           Men - Class 5 - Team Rankings - Through Event 20 (10 Events Scored)
==============================================================================
    1) Blue Springs                94        2) Lee's Summit               67 
    3) Jefferson City              49        4) Blue Springs South         47 
    5) Lee's Summit North          45        6) Rock Bridge                41 
    7) Smith-Cotton                27        8) Hickman                    13